Palaa RiistaWeb etusivullePalaa RiistaWeb etusivulle
Näytä hakutuloksen koko osoite osoitekentässä
Kainuu
Haettu tieto: Kaikki
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Kimmo Väisänen RISTIJÄRVI
0440121079
kurvari@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Timo Toivonen PALTAMO
044-5748560
hyrynsalmi-ristijarvi@rhy.riista.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jouni Heikkinen HYRYNSALMI
0500-137961
jouni.heikkinen@hyrynsalmi.net
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Keijo Romppainen HYRYNSALMI
044-5871206
kepu.keke@netti.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Eero Pyykkönen RISTIJÄRVI
0400 174800
eero.pyykkonen@viesti.net
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jukka Toivanen HYRYNSALMI
0500-392588
jukkatoivanen@msn.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Vuokko Heikkinen HYRYNSALMI
040-9622348
reetavuokko@luukku.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Tarmo Heikkinen MOISIOVAARA
0400199667

Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Taisto Karvonen KAJAANI
0400-278965
taisto.karvonen@kajaani.net
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Marja-Maija Pyykkönen RISTIJÄRVI
0440-533501
marja-maija.pyykkonen@sotkamo.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jarmo Karhu HIISIJÄRVI
040-8363728
jarmokarhu@hotmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Antti Moilanen Kajaani
044-0878810
moilaneh@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Eino Tervonen KAJAANI
044-0166916
eino.tervonen1@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Petri Väyrynen Jormua
044-3685755
karhu81@luukku.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Kalle Komulainen KAJAANI
050-3270177
kalle.komulainen@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jari Suutari KULUNTALAHTI
044-2847177
jari.a.suutari@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Ahti Kärkkäinen Jormua
044-3480308
ahti.karkkainen@kajaaninampujat.net
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Urho Tervonen KAJAANI
040-5702330
urho.tervonen@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Niilo Malinen LENTIIRA
040-5472550

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Timo Haverinen KUHMO
0400 186850
koivuniemi32@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ahti Koistinen KUHMO
040-5382431

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Markku Salmensuo JUUKA
0500-176350

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Juhani Kilpeläinen KUHMO
0400 220679

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Olavi Pääkkönen KUHMO
044-5081572
kuhmo@rhy.riista.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ari Karppinen KUHMO
044-2855907

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Heikki Paavonsalo KUHMO
040-8401507

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Keijo Huotari KUHMO
044-5867169
keijom.huotari@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ilkka Koljonen KUHMO
044-5206874
ilkka.koljonen@pp.inet.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Marko Karppinen HÄRMÄNKYLÄ
0400-987340

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Mika Huotari KUHMO
040 7023756
kotisohva@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Reino Kela KUHMO
0400-183347
reino.kela@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Hannu Haverinen KUHMO
0400-218221

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Hannu Lipponen YLÄ-VIEKSI
0405611949
rh@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veijo Toivanen KUHMO
044 5298055
veijo.toivanen@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veikko Huotari KUHMO
044 2718348

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Eero Moilanen KUHMO
0400-125645
eero.moilanen@pp5.inet.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Kauko Huotari KUHMO
044-0137534
kauko.huotari@karhu.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veikko Heikkinen KUHMO
040 5712629

Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Petteri Kemppainen KONTIOMÄKI
0400-188152
petteri.kemppainen@elisanet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Pekka Niemi PALTAMO
0400177812
pekka.niemi@paltamo.net
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Voitto Hyttinen PALTAMO
0440-579892
voitto.hyttinen@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Erkki Leinonen PALTAMO
040-5619219
e.leinonen@pp.inet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Timo Laine KIVESJÄRVI
0440-232702
timolaine@suomi24.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Veikko Heikkinen PALTAMO
050-5880925
veikko.a.heikkinen@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Jorma Leinonen PALTAMO
0400-542428
jorma_leinonen@paltamo.net
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Pekka Kemppainen MIESLAHTI
0400-810249
kemppekk@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Juha Kemppainen PALTAMO
0400-350703
juha.kemppainen@pp6.inet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Aaro Möttönen PALTAMO
040-5285711
Paltamo@rhy.riista.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Matti Väyrynen PUOLANKA
040-7286289

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Kari Sutinen PUOLANKA
040-5793731

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Arvo Mikkonen TÖRMÄNMÄKI
0400-210450

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Erkki Väisänen PUOLANKA
040-7500469
erkki.vaisanen@pp6.inet.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Kalevi Kohvakka PUOLANKA
0400-200285
kalevi.kohvakka@netppl.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Jari Rusanen PUOLANKA
040-54084416

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Pentti Kemppainen PUOLANKA
0400-189083
penttis.kemppainen@gmail.com
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Ilkka Kemppainen PUOKIOVAARA
050-3021943
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jukka Lukkari TUHKAKYLÄ
0400-289221
jukka.lukkari@sunit.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Juhani Voutilainen LAAKAJÄRVI
050-3547276
sml.kainuu@netti.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Markku Kemppainen POHJAVAARA
050-3553678
markkujkemppainen@netti.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jesse Tikkunen SOTKAMO
045-1343102
niina.tervo@suomi24.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jarno Kemppainen SOTKAMO
040-7730267
jarno.kemppainen@hotmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Reijo Tervo SOTKAMO
044-2863573
repetervo@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Marko Lukkari KORHOLANMÄKI
050-3052687
lukkari4a@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jari Kyllönen SOTKAMO
0400-234407
jari.kyllonen@sotkamo.mhy.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Asko Makkonen SOTKAMO
044-3777328
a.makkonen@luukku.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jukka Kemppainen SOTKAMO
0400-186581
sotkamo@rhy.riista.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Kari Kononen SOTKAMO
0400-389416
kari.kononen@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Tauno Karvonen SUOMUSSALMI
0505464763

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Jani Moilanen SUOMUSSALMI KK
050-3065244
jan3-9@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Matti Kela PESIÖKYLÄ
0400-192615
matti.kela@metsa.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Heikki Manninen SUOMUSSALMI
040-5924295
suomussalmi@rhy.riista.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ari Väisänen RUHTINANSALMI
0400-299059
ari.vaisanen@suomussalmi.net
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Markku Kinnunen YLI-VUOKKI
040-7005612

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Tuomo Tolonen VAARANNIVA
0400-312771

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Jouko Keränen SUOMUSSALMI
0400-185652
joukok.keranen@elisanet.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Erkki Mäkeläinen SUOMUSSALMI
0440 399996
erkki.makelainen@viesti.net
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Kauko Niskanen SUOMUSSALMI KK
0400-130405

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Alpo Lapinlampi SUOMUSSALMI KK
040-9638148
alpo.lapinlampi@pp.inet.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Arvo Moilanen SUOMUSSALMI
050-3062124
arvo.moilanen@raja.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Asko Keski-Nisula SUOMUSSALMI
0400-294264
asko.keski-nisula@pp.inet.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ari Laurila SUOMUSSALMI KK
044-2173025
ari.laurila@windowslive.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ilkka Mikkonen SUOMUSSALMI
040-7264336

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Raimo Tauriainen SUOMUSSALMI KK
044-2794420
raimo.tauriainen@suomi24.fi
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Kauko Korhonen OTANMÄKI
044-2909448
korhonen.kauko@gmail.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Ari Jokelainen VUOLIJOKI
050-3221715
ari.jokelainen@luukku.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Tapio Valtanen VUOLIJOKI
0400-346899
tapio.valtanen@vuolijoki.net
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Matti Ohtonen VUOLIJOKI
044-2106907
matti.ohtonen@pp1.inet.fi
Copyright © 2001-2012 Suomen riistakeskus & Riista- ja kalatalouden tutkimuslaitos