Palaa RiistaWeb etusivullePalaa RiistaWeb etusivulle
Näytä hakutuloksen koko osoite osoitekentässä
Kainuu
Haettu tieto: Kaikki
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Taisto Eetu Karvonen Kajaani
0400-278965
taisto.karvonen@kajaani.net
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Keijo Romppainen Hyrynsalmi
044-5871206
kepu.keke@netti.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Eero Juhani Pyykkönen Ristijärvi
0400 174800
eero.pyykkonen@viesti.net
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Kimmo Johannes Väisänen Ristijärvi
0440121079
kurvari@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Vuokko Heikkinen HYRYNSALMI
040-9622348
reetavuokko@luukku.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Tarmo Allan Heikkinen Moisiovaara
0400199667

Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Timo Toivonen Paltamo
044-5748560
timo.toivonen@mpk.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Marja-Maija Pyykkönen Ristijärvi
0440-533501
m.mp@nic.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jouni Kalevi Heikkinen Hyrynsalmi
0500-137961
jouni.heikkinen@hyrynsalmi.net
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jarmo Sakari Karhu Hiisijärvi
040-8363728
jarmokarhu@hotmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jukka Toivanen Hyrynsalmi
0500-392588
jukkatoivanen@msn.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Esko Sirviö Kajaani
040-7507346
sirvio.esko@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Antti Sakari Moilanen Kajaani
044-0878810
moilaneh@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Urho Antero Tervonen Kajaani
040 570 2330
urho.tervonen@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Ahti Kärkkäinen Jormua
044 348 0308
ahti.karkkainen@kajaaninampujat.net
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Kalle Evert Komulainen Kajaani
050-3270177
kalle.komulainen@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jouko Heikkinen Linnantaus
050 5578238
jouko.heikkinen@kajaani.net
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jarmo Elfving Kajaani
040 019 1685
jarmo.elfving@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Kari Sutinen Kajaani
050 434 2150
kari.sutinen@kajaani.net
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jari Lohtaja Kajaani
050 301 8823
jari.lohtaja@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Petri Mikael Väyrynen Jormua
044-3685755
karhu81@luukku.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jari Suutari Kuluntalahti
044 284 7177
jari.a.suutari@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Sakari Vesterinen Kajaani
0400-240119
sakari.vesterinen@luukku.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Reino Johannes Kela Kuhmo
0400-183347
reino.kela@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ilkka Koljonen Kuhmo
044-5206874
ilkka.koljonen@pp.inet.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ari Karppinen KUHMO
040-8651239

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veijo Antero Toivanen Kuhmo
044 5298055
veijo.toivanen@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Timo Kari Juhani Haverinen Kuhmo
0400 186850
koivuniemi32@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Mika Huotari KUHMO
040 7023756
kotisohva@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Marko Taisto Antero Karppinen Härmänkylä
0400-987340

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Hannu Martti Lipponen Ylä-Vieksi
0405611949
rh@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Heikki Paavonsalo KUHMO
040-8401507

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veikko Otto Juhani Huotari Kuhmo
044 2718348

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Eero Moilanen Kuhmo
0400-125645
eeromoil@hotmail.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Kauko Antero Huotari Kuhmo
044-0137534
kauko.huotari@karhu.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Markku Salmensuo Juuka
0500 176 350
markku.salmensuo@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veikko Armas Heikkinen Kuhmo
040 5712629

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Niilo Malinen LENTIIRA
040-5472550

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ahti Olavi Koistinen Kuhmo
040-5382431

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Olavi Pääkkönen Kuhmo
044-5081572
olavi.paakkonen@pp.inet.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Hannu Simo Ilmari Haverinen Kuhmo
0400-218221
hannu.haverinen@metsa.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Juhani Antero Kilpeläinen Kuhmo
0400 220679

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Keijo Matias Huotari Kuhmo
044-5867169
keijom.huotari@suomi24.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Veikko Armas Heikkinen Paltamo
050-5880925
veikko.a.heikkinen@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Veli-Antti Juhani Leinonen Ristijärvi
044-5167934
leinonen.va@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Pekka Tapio Kemppainen Mieslahti
0400-810249
kemppekk@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Erkki Leinonen Paltamo
040-5619219
e.leinonen@pp.inet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Kai Petteri Kemppainen Kontiomäki
0400-188152
petteri.kemppainen@elisanet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Aaro Möttönen Paltamo
040-5285711
aamott.45@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Timo Kalevi Laine Kivesjärvi
0440-232702
timolaine@suomi24.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Seppo Johannes Karppinen Paltamo
050-0251472

Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Voitto Aulis Ilmar Hyttinen Paltamo
0440-579892
voitto.hyttinen@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Jorma Kalervo Leinonen Paltamo
0400-542428
jorma_leinonen@paltamo.net
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Juha Antero Kemppainen Paltamo
0400-350703
juha.kemppainen@pp6.inet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Pekka Niemi PALTAMO
0400177812
pekka.niemi@paltamo.net
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Kari Sutinen Puolanka
040-5793731
sutika@suomi24.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Ilkka Kemppainen Puokiovaara
050-3021943
ilkka.kemppainen@puolankalainen.com
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Arvo Matti Mikkonen Törmänmäki
0400-210450

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Jari Aarre Rusanen Puolanka
040-54084416

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Kalevi Kohvakka Puolanka
0400-200285
kohvakka@netppl.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Jalo Karhu Puolanka
040-5238999
jaloka@msn.com
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Matti Tapani Väyrynen Puolanka
040-7286289

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Toni Petteri Tuohino Puolanka
040-5196205

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Heikki Matias Ohtamaa Kajaani
050-5920697
heikki.ohtamaa@elisanet.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Erkki Johannes Väisänen Puolanka
040-7500469
erkki.vaisanen@pp6.inet.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jukka Mikael Tuikka Sotkamo
044-3603178
jukkatuikka@hotmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jukka Pekka Lukkari Tuhkakylä
0400-289221
jukka.lukkari@sunit.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jukka Kemppainen Sotkamo
0400-186581
jukka.kemppainen@mtt.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Juhani Voutilainen Laakajärvi
050-3547276
sml.kainuu@netti.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Kimmo Onni Ilmari Tuikka Sotkamo
040-1816246
kimmo.tuikka@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Marko Lukkari KORHOLANMÄKI
050-3052687
lukkari4a@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jesse-Pekka Tikkunen Sotkamo
045-1343102
niina.tervo@suomi24.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jarno Olavi Kemppainen Sotkamo
040-7730267
jarno.kemppainen@hotmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Kari Pekka Kononen Sotkamo
0400-389416
kari.kononen@luukku.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Markku Juhani Kemppainen Pohjavaara
050-3553678
markkujkemppainen@netti.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Heikki Manninen Suomussalmi
040-5924295
heikki.manninen@pp.inet.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Reeta Vuokko Helena Heikkinen Suomussalmi
040-9622348
reetavuokko@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Markku Kalevi Kinnunen Suomussalmi
040-7005612

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ari Pentti Topias Laurila Suomussalmi Kk
044-2173025
ari.laurila@windowslive.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Kauko Sulevi Niskanen Suomussalmi Kk
0400-130405

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Arvo Jooseppi Moilanen Suomussalmi
050-3062124
arvo.moilanen@raja.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Erkki Gunnari Mäkeläinen Suomussalmi
0440 399996
erkki.makelainen@viesti.net
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Tauno Antero Karvonen Suomussalmi
0505464763

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Asko Vilho Keski-Nisula Suomussalmi
0400-294264
asko.keski-nisula@pp.inet.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Raimo Olavi Tauriainen Suomussalmi Kk
044-9629902
raimo.tauriainen@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ari Väisänen Ruhtinansalmi
0400-299059
ari.vaisanen@suomussalmi.net
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Matti Paavali Kela Pesiökylä
0400-192615
matti.kela@metsa.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ilkka Juhani Mikkonen Suomussalmi
040-7264336

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Tuomo Tapio Tolonen Vaaranniva
0400-312771

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Martti Mäkeläinen Lapinlampi Suomussalmi Kk
0400387385
martti.makelainen56@gmail.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Jani Kristian Moilanen Suomussalmi Kk
050-3065244
jan3-9@luukku.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Tuomo Turunen Otanmäki
040-9644270

Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Kauko Korhonen Otanmäki
044-2909448
korhonen.kauko@gmail.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Ari Jokelainen Vuolijoki
050-3221715
ari.jokelainen@luukku.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Matti Ohtonen Vuolijoki
044-2106907
matti.ohtonen@pp1.inet.fi
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Ari-Pekka Tall Otanmäki
045-3283183

Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Tapio Valtanen Vuolijoki
0400-346899
tapio.valtanen@kainuu.fi
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Heikki Nissinen Vuolijoki
044-9881263
ht_nissinen@yahoo.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Esa Vammaskoski Otanmäki
040-3114790

Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Juha-Matti Pussinen Kajaani
0407536156

Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Martti Tervaniemi Kajaani
050-3710053

Copyright © 2001-2012 Suomen riistakeskus & Riista- ja kalatalouden tutkimuslaitos