Palaa RiistaWeb etusivullePalaa RiistaWeb etusivulle
Näytä hakutuloksen koko osoite osoitekentässä
Kainuu
Haettu tieto: Kaikki
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jouni Kalevi Heikkinen Hyrynsalmi
0500-137961
jouni.heikkinen@hyrynsalmi.net
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jarmo Sakari Karhu Hiisijärvi
040-8363728
jarmokarhu@hotmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Keijo Romppainen Hyrynsalmi
044-5871206
kepu.keke@netti.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Timo Toivonen Paltamo
044-5748560
timo.toivonen@mpk.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Taisto Eetu Karvonen Kajaani
0400-278965
taisto.karvonen@kajaani.net
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Eero Juhani Pyykkönen Ristijärvi
0400 174800
eero.pyykkonen@viesti.net
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Vuokko Heikkinen HYRYNSALMI
040-9622348
reetavuokko@luukku.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Marja-Maija Pyykkönen Ristijärvi
0440-533501
m.mp@nic.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Tarmo Allan Heikkinen Moisiovaara
0400199667

Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jukka Toivanen Hyrynsalmi
0500-392588
jukkatoivanen@msn.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Kimmo Johannes Väisänen Ristijärvi
0440121079
kurvari@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Antti Sakari Moilanen Kajaani
044-0878810
moilaneh@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Urho Tervonen Kajaani
040 570 2330
urho.tervonen@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Petri Mikael Väyrynen Jormua
044-3685755
karhu81@luukku.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jari Antero Suutari Kuluntalahti
044 284 7177

Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jyrki Kärkkäinen Jormua
045 7731 7569

Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Kalle Evert Komulainen Kajaani
050-3270177
kalle.komulainen@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Eino Tervonen Kajaani
044-0166916
eino.tervonen1@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Kauko Antero Huotari Kuhmo
044-0137534
kauko.huotari@karhu.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Markku Salmensuo Juuka
0500 176 350
markku.salmensuo@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Olavi Pääkkönen Kuhmo
044-5081572
olavi.paakkonen@pp.inet.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veikko Armas Heikkinen Kuhmo
040 5712629

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veijo Antero Toivanen Kuhmo
044 5298055
veijo.toivanen@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ahti Olavi Koistinen Kuhmo
040-5382431

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Juhani Antero Kilpeläinen Kuhmo
0400 220679

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Keijo Matias Huotari Kuhmo
044-5867169
keijom.huotari@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Reino Johannes Kela Kuhmo
0400-183347
reino.kela@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ilkka Koljonen Kuhmo
044-5206874
ilkka.koljonen@pp.inet.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ari Karppinen KUHMO
040-8651239

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Hannu Simo Ilmari Haverinen Kuhmo
0400-218221
hannu.haverinen@metsa.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Mika Huotari KUHMO
040 7023756
kotisohva@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Eero Juhani Moilanen Kuhmo
0400-125645
eero.moilanen@pp5.inet.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Marko Taisto Antero Karppinen Härmänkylä
0400-987340

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Niilo Malinen LENTIIRA
040-5472550

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Heikki Paavonsalo KUHMO
040-8401507

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Timo Kari Juhani Haverinen Kuhmo
0400 186850
koivuniemi32@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Hannu Martti Lipponen Ylä-Vieksi
0405611949
rh@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veikko Otto Juhani Huotari Kuhmo
044 2718348

Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Timo Kalevi Laine Kivesjärvi
0440-232702
timolaine@suomi24.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Seppo Johannes Karppinen Paltamo
050-0251472

Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Voitto Aulis Ilmar Hyttinen Paltamo
0440-579892
voitto.hyttinen@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Jorma Kalervo Leinonen Paltamo
0400-542428
jorma_leinonen@paltamo.net
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Juha Antero Kemppainen Paltamo
0400-350703
juha.kemppainen@pp6.inet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Veikko Armas Heikkinen Paltamo
050-5880925
veikko.a.heikkinen@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Veli-Antti Juhani Leinonen Ristijärvi
044-5167934
leinonen.va@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Pekka Tapio Kemppainen Mieslahti
0400-810249
kemppekk@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Aaro Möttönen Paltamo
040-5285711
aamott.45@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Erkki Leinonen Paltamo
040-5619219
e.leinonen@pp.inet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Kai Petteri Kemppainen Kontiomäki
0400-188152
petteri.kemppainen@elisanet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Pekka Niemi PALTAMO
0400177812
pekka.niemi@paltamo.net
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Heikki Matias Ohtamaa Kajaani
050-5920697
heikki.ohtamaa@elisanet.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Matti Tapani Väyrynen Puolanka
040-7286289

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Kari Sutinen Puolanka
040-5793731
sutika@suomi24.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Arvo Matti Mikkonen Törmänmäki
0400-210450

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Erkki Johannes Väisänen Puolanka
040-7500469
erkki.vaisanen@pp6.inet.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Toni Petteri Tuohino Puolanka
040-5196205

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Ilkka Kemppainen Puokiovaara
050-3021943
ilkka.kemppainen@puolankalainen.com
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Jari Aarre Rusanen Puolanka
040-54084416

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Kalevi Kohvakka Puolanka
0400-200285
kohvakka@netppl.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Jalo Karhu Puolanka
040-5238999
jaloka@msn.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jarno Olavi Kemppainen Sotkamo
040-7730267
jarno.kemppainen@hotmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jukka Mikael Tuikka Sotkamo
044-3603178
jukkatuikka@hotmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Kari Pekka Kononen Sotkamo
0400-389416
kari.kononen@luukku.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jukka Pekka Lukkari Tuhkakylä
0400-289221
jukka.lukkari@sunit.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Markku Juhani Kemppainen Pohjavaara
050-3553678
markkujkemppainen@netti.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Kimmo Onni Ilmari Tuikka Sotkamo
040-1816246
kimmo.tuikka@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jesse-Pekka Tikkunen Sotkamo
045-1343102
niina.tervo@suomi24.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Marko Lukkari KORHOLANMÄKI
050-3052687
lukkari4a@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jukka Kemppainen Sotkamo
0400-186581
jukka.kemppainen@mtt.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Esko Juhani Voutilainen Laakajärvi
050-3547276
sml.kainuu@netti.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Jani Kristian Moilanen Suomussalmi Kk
050-3065244
jan3-9@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Matti Paavali Kela Pesiökylä
0400-192615
matti.kela@metsa.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Heikki Manninen Suomussalmi
040-5924295
heikki.manninen@pp.inet.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ari Väisänen Ruhtinansalmi
0400-299059
ari.vaisanen@suomussalmi.net
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Raimo Olavi Tauriainen Suomussalmi Kk
044-9629902
raimo.tauriainen@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Martti Mäkeläinen Lapinlampi Suomussalmi Kk
0400387385
martti.makelainen56@gmail.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Erkki Gunnari Mäkeläinen Suomussalmi
0440 399996
erkki.makelainen@viesti.net
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Arvo Jooseppi Moilanen Suomussalmi
050-3062124
arvo.moilanen@raja.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Reeta Vuokko Helena Heikkinen Suomussalmi
040-9622348
reetavuokko@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Markku Kalevi Kinnunen Suomussalmi
040-7005612

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ari Pentti Topias Laurila Suomussalmi Kk
044-2173025
ari.laurila@windowslive.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Tuomo Tapio Tolonen Vaaranniva
0400-312771

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Tauno Antero Karvonen Suomussalmi
0505464763

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ilkka Juhani Mikkonen Suomussalmi
040-7264336

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Kauko Sulevi Niskanen Suomussalmi Kk
0400-130405

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Asko Keski-Nisula Suomussalmi
0400-294264
asko.keski-nisula@pp.inet.fi
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Tuomo Turunen Otanmäki
040-9644270

Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Juha-Matti Pussinen Kajaani
0407536156

Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Tapio Valtanen Vuolijoki
0400-346899
tapio.valtanen@kainuu.fi
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Kauko Korhonen Otanmäki
044-2909448
korhonen.kauko@gmail.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Matti Ohtonen Vuolijoki
044-2106907
matti.ohtonen@pp1.inet.fi
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Ari Jokelainen Vuolijoki
050-3221715
ari.jokelainen@luukku.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Martti Tervaniemi Kajaani
050-3710053

Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Esa Vammaskoski Otanmäki
040-3114790

Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Ari-Pekka Tall Otanmäki
045-3283183

Copyright © 2001-2012 Suomen riistakeskus & Riista- ja kalatalouden tutkimuslaitos