Palaa RiistaWeb etusivullePalaa RiistaWeb etusivulle
Näytä hakutuloksen koko osoite osoitekentässä
Kainuu
Haettu tieto: Kaikki
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Matti Ilmari Kemppainen Hyrynsalmi
0405622245
hyyrymatti@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Kimmo Johannes Väisänen Ristijärvi
0440121079
kurvari@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Teemu Moilanen Hyrynsalmi
044-2686171
t_moilanen_@hotmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Lari Heikkinen Moisiovaara
0442850787
lari96hei@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Antti Kaartinen Hyrynsalmi
0408388324
antti.kaartinen@hotmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Tero Juhani Kinnunen Hyrynsalmi
0500-723029
terokinnunen@hotmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jouni Kalevi Heikkinen Hyrynsalmi
0500-137961
jouni.heikkinen@hyrynsalmi.net
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Taisto Eetu Karvonen Kajaani
0400-278965
taisto.karvonen@kajaani.net
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Juho Keränen Hyrynsalmi
050-4318630
juhoensio.keranen@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Antti Kuvaja Hyrynsalmi
050-3497336
kuvaja81@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Timo Toivonen Paltamo
044-5748560
timo.toivonen@mpk.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Pertti Juhani Väisänen Hyrynsalmi
0405177307
pertti.vaisanen@tulikivi.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jarmo Sakari Karhu Hiisijärvi
040-8363728
jarmokarhu@hotmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Marja-Maija Pyykkönen Ristijärvi
0440-533501
m.mp@nic.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Mikko Kaartinen Ristijärvi
0408225942
mmkaartinen@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Keijo Romppainen Hyrynsalmi
044-5871206
keijo.romppainen@pp.inet.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jouko Kalevi Karjalainen Hyrynsalmi
0409310103
joppe60@luukku.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Tarmo Allan Heikkinen Moisiovaara
0400199667

Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Riku Henrik Kaartinen Moisiovaara
+358406474470
riku.kaartinen@op.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jukka Toivanen Hyrynsalmi
0500-392588
jukkatoivanen@msn.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Joni Möttönen Ristijärvi
040-5325425
jonimottonen@hotmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Seppo Keränen Kajaani
0405477429
s.keranen@kajaani.net
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Vuokko Heikkinen HYRYNSALMI
040-9622348
reetavuokko@luukku.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Heino Einari Keränen Hyrynsalmi
0503050108
heino.keranen1@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Juho Antero Anttonen Hyrynsalmi
0442864109
juhoanteroanttonen@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Tuomas Heikki Mäkäräinen Ristijärvi
0400683893
t.makarainen@luukku.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Urho Antero Tervonen Kajaani
040 570 2330
urho.tervonen@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Ahti Kaleva Kärkkäinen Kuluntalahti
044 348 0308
ahti.karkkainen@kajaaninampujat.net
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Kari Sutinen Kajaani
050 434 2150
kari.sutinen@kajaani.net
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jarmo Elfving Kajaani
040 019 1685
jarmo.elfving@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Kalle Evert Komulainen Kajaani
050-3270177
kalle.komulainen@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Sakari Heikki Vesterinen Kajaani
0400-240119
sakari.vesterinen@luukku.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Antti Moilanen Kajaani
044-0878810
moilaneh@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jari Suutari Kuluntalahti
044 284 7177
jari.a.suutari@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jouko Heikkinen Linnantaus
0505578238
jouko.heikkinen@kajaani.net
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Esko Sirviö Kajaani
040-7507346
sirvio.esko@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jari Juhani Lohtaja Kajaani
050 301 8823
jari.lohtaja@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Petri Mikael Väyrynen Jormua
044-3685755
karhu81@luukku.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Kari Pääkkönen Kuhmo
0400184606

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Reijo Antero Komulainen Kuhmo
0407620492
reijokomulainen2@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veijo Antero Toivanen Kuhmo
044 5298055
veijo.toivanen@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ilkka Tapani Koljonen Kuhmo
044-5206874
ilkka.koljonen@pp.inet.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Reino Johannes Kela Kuhmo
0400-183347
reino.kela@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Onni Kyllönen Kuhmo
+358408334445
kyllonn@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Keijo Matias Huotari Kuhmo
044-5867169
keijom.huotari@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Niilo Malinen LENTIIRA
040-5472550

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Hannu Simo Ilmari Haverinen Kuhmo
0400-218221
hannu.haverinen@metsa.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Jaakko Armas Antero Heikura Kuumu
0400191114

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Marko Karppinen Härmänkylä
0407588525
korpikarhu@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Jorma Ensio Määttä Haukipudas
0440186151
jorma60.m@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veikko Armas Heikkinen Kuhmo
040 5712629

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Olavi Pääkkönen Kuhmo
044-5081572
olavi.paakkonen@pp.inet.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Janne Johannes Myllylä Kuhmo
0401920512

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ahti Olavi Koistinen 040-5382431

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Antti Esko Komulainen Kuhmo
0407230233

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Eero Juhani Moilanen Kuhmo
0400-125645
eeromoil@hotmail.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Heikki Paavonsalo KUHMO
040-8401507

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Lasse Mikkonen Kuhmo
0407225160

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Unto Ilmari Kyllönen Kuhmo
0400132025

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Tero Tapani Uhlbäck Kuhmo
044-7255263

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Mika Huotari KUHMO
040 7023756
kotisohva@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Juhani Antero Kilpeläinen Kuhmo
0400 220679

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö timo Haverinen Kuhmo
0400 186850
koivuniemi32@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Markku Antero Tuohinen Kuhmo
0405575931

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Jaakko Sakari Huotari Kuhmo
0505499403
sakarijairja@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Markku Tapio Salmensuo Juuka
0500 176 350
markku.salmensuo@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Mikko Haapalainen Kuhmo
+358408341214
mikko.haapalainen1@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Hannu Juhani Kyllönen Härmänkylä
0400380486

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Hannu Martti Lipponen Ylä-Vieksi
0405611949
rh@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Esa Tapani Pääkkönen Kuhmo
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Timo Klemetti Kuhmo
0503233753
timo.klemetti82@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Keijo Antero Heikkinen Kuhmo
+358443956008
keijo.heikkinen@hotmail.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Jorma Kähkönen Kuhmo
0400203016
jormakahkonen60@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Reino Kalervo Valjakka Kuhmo
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veikko Otto Juhani Huotari Kuhmo
044 2718348

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Kauko Huotari Kuhmo
044-0137534
kauko.huotari@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Matti Malinen Lentiira
0500339686
malinentmatti@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Jukka Kyllönen Ylä-Vieksi
0445612227
jukka.kyllonen7@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ari Karppinen Kuhmo
040-8651239
ari.karppinen@live.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Veli-Antti Juhani Leinonen Ristijärvi
044-5167934
leinonen.va@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Juha Antero Kemppainen Paltamo
0400-350703
juha.kemppainen@pp6.inet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Voitto Aulis Ilmar Hyttinen Paltamo
0440-579892
voitto.hyttinen@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Pekka Tapio Kemppainen Mieslahti
0400-810249
kemppekk@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Erkki Leinonen Paltamo
040-5619219
e.leinonen@pp.inet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Timo Kalevi Laine Kivesjärvi
044-0232702
timolaine@suomi24.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Samuli Ville Antero Karppinen Virrat
0504136553
samuli.karppinen1@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Aaro Möttönen Paltamo
040-5285711
aamott.45@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Veikko Armas Heikkinen Paltamo
050-5880925
veikko.a.heikkinen@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Petteri Kemppainen Kontiomäki
0400-188152
petteri.kemppainen@elisanet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Jorma Kalervo Leinonen Paltamo
040-0542428
jorma_leinonen@paltamo.net
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Taisto Viljami Koistinen Ristijärvi
050-3629452
t.koistinen@luukku.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Seppo Johannes Karppinen Paltamo
040-1923228
seppo.j.karppinen2@luukku.com
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Timo Heikkinen Joukokylä
0405363038
timheik@suomi24.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Jalo Kai Karhu Puolanka
040-5238999
jaloka@msn.com
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Voitto Kalevi Viht Kohvakka Puolanka
0400-200285
kohvakka@netppl.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Jari Rusanen Puolanka
040-54084416
jari.rusanen@hotmail.com
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Ilkka Teuvo Pekk Kemppainen Puokiovaara
050-3021943
ilkka.kemppainen@puolankalainen.com
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Kari Olavi Sutinen Puolanka
040-5793731
sutika@suomi24.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Seppo Keränen Kajaani
0405477429
s.keranen@kajaani.net
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Matti Tapani Väyrynen Puolanka
040-7286289

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Erkki Väisänen Puolanka
040-7500469
erkki.vaisanen@pp6.inet.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Heikki Matias Ohtamaa Kajaani
050-5920697
heikki.ohtamaa@elisanet.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Arvo Matti Mikkonen Törmänmäki
0400-210450

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Toni Petteri Tuohino Puolanka
040-5196205
toni.tuohino@luukku.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Esko Juhani Voutilainen Laakajärvi
050-3547276
sml.kainuu@netti.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Kimmo Onni Ilmari Tuikka Sotkamo
040-1816246
kimmo.tuikka@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jukka Pekka Lukkari Tuhkakylä
0400-289221
mutkanjukka@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Juuso Kalevi Lifflander Sotkamo
0405823817
juuso956@hotmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Kari Kononen Sotkamo
0400-389416
kari.kononen@luukku.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jukka Pertti Ant Kemppainen Sotkamo
0400-742620
jukka.kemppainen@sotkamo.net
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jesse-Pekka Tikkunen Sotkamo
045-1343102
niina.tervo@suomi24.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Timo Härkönen Sotkamo
044-5572457
timo.j.harkonen@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Arto Klemetti Sotkamo
0503256001
artoj@luukku.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jouni Viljo Heikkinen Sotkamo
0405053903
jouniviljoheikkinen@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Marko Lukkari KORHOLANMÄKI
050-3052687
lukkari4a@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jari Korhonen Sotkamo
0449778710
jari.korh@viesti.net
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Markku Juhani Kemppainen Pohjavaara
050-3553678
markkujkemppainen@netti.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jarno Olavi Kemppainen Sotkamo
040-7730267
jarno.kemppainen@hotmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Matti Piirainen Sotkamo
0440291300
mattipiirainen81@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jukka Tuikka Sotkamo
044-3603178
jukkatuikka@hotmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Juha Taito Kalevi Ronkainen Sotkamo
0407728418
juharonkainen@hotmail.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ari Pentti Topias Laurila Suomussalmi Kk
044-2173025
ari.laurila@windowslive.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Arvo Jooseppi Moilanen Suomussalmi
050-3062124
arvo.moilanen@raja.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ilkka Juhani Mikkonen Suomussalmi
040-7264336

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Kauko Sulevi Niskanen Suomussalmi Kk
0400-130405
kauniska@gmail.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Asko Vilho Keski-Nisula Suomussalmi
0400-294264
asko.keski-nisula@pp.inet.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Reeta Vuokko Helena Heikkinen Suomussalmi
040-9622348
reetavuokko@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ari Mikael Väisänen Ruhtinansalmi
0400-299059
ari.vaisanen@suomussalmi.net
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Raimo Olavi Tauriainen Suomussalmi Kk
046-5678465
raimo.tauriainen@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Heikki Veli Manninen Suomussalmi
040-5924295
heikki.manninen@pp.inet.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Tauno Karvonen Suomussalmi
0505464763
taunoa.karvonen@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Tuomo Tapio Tolonen Vaaranniva
0400-312771

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Erkki Gunnari Mäkeläinen Suomussalmi
0440 399996
erkki.makelainen@viesti.net
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Jani Kristian Moilanen Suomussalmi Kk
050-3065244
jan3-9@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Alpo Johannes Lapinlampi Suomussalmi
0409638148
alpo.lapinlampi@pp.inet.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Markku Kalevi Kinnunen Suomussalmi
040-7005612

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Matti Kela Pesiökylä
0400-192615
matti.kela62@gmail.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Juha-Matti Pussinen Kajaani
0407536156
juha-matti.pussinen@hotmail.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Matti Ensio Ohtonen Vuolijoki
044-2106907
matti.ohtonen@pp1.inet.fi
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Tapio Valtanen Vuolijoki
0400-346899
tapio.valtanen@outlook.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Ari-Pekka Mikael Tall Otanmäki
045-3283183

Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Tuomo Samuli Turunen Martonvaara
040-9644270

Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Esa Olavi Vammaskoski Otanmäki
040-3114790
esavammaskoski@gmail.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Heikki Nissinen Kajaani
044-9881263
ht_nissinen@yahoo.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Ari Tapani Jokelainen Vuolijoki
050-3221715
ari.jokelainen@luukku.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Martti Mikael Tervaniemi Kajaani
050-3710053
martti.tervaniemi@kajaani.net
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Jani Haataja Otanmäki
0400925878
jani.haataja@hotmail.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Kauko Korhonen Otanmäki
044-2909448
korhonen.kauko@gmail.com
Copyright © 2001-2012 Suomen riistakeskus & Luonnonvarakeskus