Palaa RiistaWeb etusivullePalaa RiistaWeb etusivulle
Näytä hakutuloksen koko osoite osoitekentässä
Kainuu
Haettu tieto: Kaikki
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Juho Antero Anttonen Hyrynsalmi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Vuokko Heikkinen HYRYNSALMI
040-9622348
reetavuokko@luukku.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Juho Keränen Hyrynsalmi
050-4318630
juhoensio.keranen@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Timo Toivonen Paltamo
044-5748560
timo.toivonen@mpk.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Joni Möttönen Ristijärvi
040-5325425
jonimottonen@hotmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Pertti Juhani Väisänen Hyrynsalmi
0405177307
pertti.vaisanen@tulikivi.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Lari Heikkinen Moisiovaara
0442850787
lari96hei@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Antti Kaartinen Hyrynsalmi
0408388324
antti.kaartinen@hotmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jouni Kalevi Heikkinen Hyrynsalmi
0500-137961
jouni.heikkinen@hyrynsalmi.net
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Seppo Keränen Kajaani
0405477429
s.keranen@kajaani.net
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jarmo Sakari Karhu Hiisijärvi
040-8363728
jarmokarhu@hotmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jukka Toivanen Hyrynsalmi
0500-392588
jukkatoivanen@msn.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Tuomas Heikki Mäkäräinen Ristijärvi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Mikko Kaartinen Ristijärvi
0408225942
mmkaartinen@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Teemu Moilanen Hyrynsalmi
044-2686171
t_moilanen_@hotmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Marja-Maija Pyykkönen Ristijärvi
0440-533501
m.mp@nic.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Tero Juhani Kinnunen Hyrynsalmi
0500-723029
terokinnunen@hotmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Jouko Kalevi Karjalainen Hyrynsalmi
0409310103
joppe60@luukku.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Heino Einari Keränen Hyrynsalmi
0503050108
heino.keranen1@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Antti Kuvaja Hyrynsalmi
050-3497336
kuvaja81@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Tarmo Allan Heikkinen Moisiovaara
0400199667

Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Matti Ilmari Kemppainen Hyrynsalmi
0405622245
hyyrymatti@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Kimmo Johannes Väisänen Ristijärvi
0440121079
kurvari@gmail.com
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Riku Henrik Kaartinen Moisiovaara
+358406474470
riku.kaartinen@op.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Keijo Romppainen Hyrynsalmi
044-5871206
keijo.romppainen@pp.inet.fi
Hyrynsalmen-Ristijärven riistanhoitoyhdistys 701
Petoyhdyshenkilö Taisto Eetu Karvonen Kajaani
0400-278965
taisto.karvonen@kajaani.net
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jari Suutari Kuluntalahti
044 284 7177
jari.a.suutari@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Esko Sirviö Kajaani
040-7507346
sirvio.esko@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Kalle Evert Komulainen Kajaani
050-3270177
kalle.komulainen@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Antti Moilanen Kajaani
044-0878810
moilaneh@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jarmo Elfving Kajaani
040 019 1685
jarmo.elfving@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Kari Sutinen Kajaani
050 434 2150
kari.sutinen@kajaani.net
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jari Juhani Lohtaja Kajaani
050 301 8823
jari.lohtaja@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Sakari Heikki Vesterinen Kajaani
0400-240119
sakari.vesterinen@luukku.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Ahti Kaleva Kärkkäinen Kuluntalahti
044 348 0308
ahti.karkkainen@kajaaninampujat.net
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Petri Mikael Väyrynen Jormua
044-3685755
karhu81@luukku.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Urho Antero Tervonen Kajaani
040 570 2330
urho.tervonen@gmail.com
Kajaanin riistanhoitoyhdistys 702
Petoyhdyshenkilö Jouko Heikkinen Linnantaus
0505578238
jouko.heikkinen@kajaani.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ari Karppinen Kuhmo
040-8651239
ari.karppinen@live.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Unto Ilmari Kyllönen Kuhmo
0400132025

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Hannu Juhani Kyllönen Härmänkylä
0400380486

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Hannu Lipponen Ylä-Vieksi
0405611949
rh@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Kari Pääkkönen Kuhmo
0400184606

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Timo Klemetti Kuhmo
0503233753
timo.klemetti82@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Hannu Simo Ilmari Haverinen Kuhmo
0400-218221
hannu.haverinen@metsa.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Tero Tapani Uhlbäck Kuhmo
044-7255263

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Mika Huotari KUHMO
040 7023756
kotisohva@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Marko Karppinen Härmänkylä
0407588525
korpikarhu@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Markku Antero Tuohinen Kuhmo
0405575931

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Jorma Kähkönen Kuhmo
0400203016
jormakahkonen@hotmail.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Jaakko Armas Antero Heikura Kuumu
0400191114

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Jukka Kyllönen Ylä-Vieksi
0445612227
jukka.kyllonen7@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veikko Armas Heikkinen Kuhmo
040 5712629

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Matti Malinen Lentiira
0500339686
malinentmatti@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ilkka Tapani Koljonen Kuhmo
044-5206874
ilkka.koljonen@pp.inet.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Reijo Antero Komulainen Kuhmo
0407620492
reijo.komulainen@tutka.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Olavi Pääkkönen Kuhmo
044-5081572
olavi.paakkonen@pp.inet.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö timo Haverinen Kuhmo
0400 186850
koivuniemi32@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Reino Kalervo Valjakka Kuhmo
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Sakari Huotari Kuhmo
0505499403
sakarijairja@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Mikko Haapalainen Kuhmo
+358408341214
mikko.haapalainen1@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Heikki Paavonsalo KUHMO
040-8401507

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Kauko Huotari Kuhmo
044-0137534
kauko.huotari@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Onni Kyllönen Kuhmo
+358408334445
kyllonn@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Niilo Malinen LENTIIRA
040-5472550

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veijo Toivanen Kuhmo
044 5298055
veijo.toivanen@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Markku Tapio Salmensuo Juuka
0500 176 350
markku.salmensuo@gmail.com
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Janne Myllylä Kuhmo
0401920512

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Keijo Antero Heikkinen Kuhmo
+358443956008
keijo.heikkinen@hotmail.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Ahti Olavi Koistinen 040-5382431

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Antti Komulainen Kuhmo
0407230233

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Eero Juhani Moilanen Kuhmo
0400-125645
eeromoil@hotmail.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Reino Johannes Kela Kuhmo
0400-183347
reino.kela@kuhmo.net
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Esa Tapani Pääkkönen Kuhmo
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Veikko Otto Juhani Huotari Kuhmo
044 2718348

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Lasse Mikkonen Kuhmo
0407225160

Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Keijo Matias Huotari Kuhmo
044-5867169
keijom.huotari@suomi24.fi
Kuhmon riistanhoitoyhdistys 703
Petoyhdyshenkilö Juhani Antero Kilpeläinen Kuhmo
0400 220679

Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Pekka Tapio Kemppainen Mieslahti
0400-810249
kemppekk@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Taisto Viljami Koistinen Ristijärvi
050-3629452
t.koistinen@luukku.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Jorma Kalervo Leinonen Paltamo
040-0542428
jorma_leinonen@paltamo.net
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Voitto Aulis Ilmar Hyttinen Paltamo
0440-579892
voitto.hyttinen@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Petteri Kemppainen Kontiomäki
0400-188152
petteri.kemppainen@elisanet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Veli-Antti Juhani Leinonen Ristijärvi
044-5167934
leinonen.va@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Seppo Johannes Karppinen Paltamo
040-1923228
seppo.j.karppinen2@luukku.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Veikko Armas Heikkinen Paltamo
050-5880925
veikko.a.heikkinen@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Aaro Möttönen Paltamo
040-5285711
aamott.45@gmail.com
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Juha Antero Kemppainen Paltamo
0400-350703
juha.kemppainen@pp6.inet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Erkki Leinonen Paltamo
040-5619219
e.leinonen@pp.inet.fi
Paltamon riistanhoitoyhdistys 704
Petoyhdyshenkilö Timo Kalevi Laine Kivesjärvi
044-0232702
timolaine@suomi24.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Heikki Matias Ohtamaa Kajaani
050-5920697
heikki.ohtamaa@elisanet.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Timo Heikkinen Joukokylä
0405363038
timheik@suomi24.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Jalo Kai Karhu Puolanka
040-5238999
jaloka@msn.com
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Ilkka Teuvo Pekk Kemppainen Puokiovaara
050-3021943
ilkka.kemppainen@puolankalainen.com
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Arvo Matti Mikkonen Törmänmäki
0400-210450

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Matti Tapani Väyrynen Puolanka
040-7286289

Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Erkki Väisänen Puolanka
040-7500469
erkki.vaisanen@pp6.inet.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Jari Rusanen Puolanka
040-54084416
jari.rusanen@hotmail.com
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Kalevi Kohvakka Puolanka
0400-200285
kohvakka@netppl.fi
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Toni Petteri Tuohino Puolanka
040-5196205
toni.tuohino@luukku.com
Puolangan riistanhoitoyhdistys 705
Petoyhdyshenkilö Kari Sutinen Puolanka
040-5793731
sutika@suomi24.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Kimmo Onni Ilmari Tuikka Sotkamo
040-1816246
kimmo.tuikka@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Marko Lukkari KORHOLANMÄKI
050-3052687
lukkari4a@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jesse-Pekka Tikkunen Sotkamo
045-1343102
niina.tervo@suomi24.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jari Korhonen Sotkamo
0449778710
jari.korh@viesti.net
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jukka Kemppainen Sotkamo
0400-742620
jukka.kemppainen@sotkamo.net
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Juha Taito Kalevi Ronkainen Sotkamo
0407728418
juharonkainen@hotmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Markku Juhani Kemppainen Pohjavaara
050-3553678
markkujkemppainen@netti.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jouni Viljo Heikkinen Sotkamo
0405053903
jouniviljoheikkinen@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jarno Kemppainen Sotkamo
040-7730267
jarno.kemppainen@hotmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Timo Härkönen Sotkamo
044-5572457
timo.j.harkonen@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jukka Tuikka Sotkamo
044-3603178
jukkatuikka@hotmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Jukka Pekka Lukkari Tuhkakylä
0400-289221
mutkanjukka@gmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Kari Kononen Sotkamo
0400-389416
kari.kononen@luukku.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Esko Juhani Voutilainen Laakajärvi
050-3547276
sml.kainuu@netti.fi
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Juuso Kalevi Lifflander Sotkamo
0405823817
juuso956@hotmail.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Arto Juhani Klemetti Sotkamo
0503256001
artoj@luukku.com
Sotkamon riistanhoitoyhdistys 706
Petoyhdyshenkilö Matti Piirainen Sotkamo
0440291300
mattipiirainen81@gmail.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Heikki Veli Manninen Suomussalmi
040-5924295
heikki.manninen@pp.inet.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Erkki Gunnari Mäkeläinen Suomussalmi
0440 399996
erkki.makelainen@viesti.net
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ari Mikael Väisänen Ruhtinansalmi
0400-299059
ari.vaisanen@suomussalmi.net
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Raimo Olavi Tauriainen Suomussalmi Kk
046-5678465
raimo.tauriainen@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Jani Kristian Moilanen Suomussalmi Kk
050-3065244
jan3-9@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Tauno Karvonen Suomussalmi
0505464763
taunoa.karvonen@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Alpo Johannes Lapinlampi Suomussalmi
0409638148
alpo.lapinlampi@pp.inet.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Markku Kalevi Kinnunen Suomussalmi
040-7005612

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Tuomo Tapio Tolonen Vaaranniva
0400-312771

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Kauko Sulevi Niskanen Suomussalmi Kk
0400-130405
kauniska@gmail.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Reeta Vuokko Helena Heikkinen Suomussalmi
040-9622348
reetavuokko@luukku.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Arvo Jooseppi Moilanen Suomussalmi
050-3062124
arvo.moilanen@raja.fi
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Matti Kela Pesiökylä
0400-192615
matti.kela62@gmail.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ari Pentti Topias Laurila Suomussalmi Kk
044-2173025
ari.laurila@windowslive.com
Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Ilkka Juhani Mikkonen Suomussalmi
040-7264336

Suomussalmen riistanhoitoyhdistys 707
Petoyhdyshenkilö Asko Vilho Keski-Nisula Suomussalmi
0400-294264
asko.keski-nisula@pp.inet.fi
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Esa Olavi Vammaskoski Otanmäki
040-3114790
esavammaskoski@gmail.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Juha-Matti Pussinen Kajaani
0407536156
juha-matti.pussinen@hotmail.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Ari-Pekka Tall Otanmäki
045-3283183

Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Matti Ohtonen Vuolijoki
044-2106907
matti.ohtonen@pp1.inet.fi
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Kauko Korhonen Otanmäki
044-2909448
korhonen.kauko@gmail.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Martti Mikael Tervaniemi Kajaani
050-3710053
martti.tervaniemi@kajaani.net
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Heikki Nissinen Kajaani
044-9881263
ht_nissinen@yahoo.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Ari Jokelainen Vuolijoki
050-3221715
ari.jokelainen@luukku.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Tapio Valtanen Vuolijoki
0400-346899
tapio.valtanen@outlook.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Jani Haataja Otanmäki
0400925878
jani.haataja@hotmail.com
Vuolijoen riistanhoitoyhdistys 708
Petoyhdyshenkilö Tuomo Turunen Martonvaara
040-9644270

Copyright © 2001-2012 Suomen riistakeskus & Luonnonvarakeskus